Spotkanie z dzielnicowym

Po 20 latach Szko豉 Podstawowa w 安ierczowie wznowi豉 swoj dzia豉lno嗆 z dniem pierwszego wrze郾ia. Ju od  pierwszych dni 篡cie szko造 obfitowa這 w wiele ciekawych wydarze.  05 wrze郾ia uczniowie klasy pierwszej spotkali si z panem dzielnicowym (st. sier. S豉womir Urbaniec). Prowadz帷y spotkanie zwraca uwag na to jakie regu造 bezpiecze雟twa nale篡 zachowa w drodze do i ze szko造 oraz poza miejscem zamieszkania, przypomnia zasady poruszania si po ulicy, chodniku oraz podczas jazdy rowerem. Ponadto podkre郵i, jak wa積 rol pe軟i elementy odblaskowe, które ka盥y ucze powinien posiada. Go嗆 zwróci uwag na niebezpiecze雟twa, jakie mog czyha na dzieci w kontaktach z obcymi czy zagro瞠nia wynikaj帷e z obcowaniem z nieznanymi zwierz皻ami.

admin dnia listopad 26 2019 21:09:47 · Drukuj

Nowi administratorzy strony

Nowi administratorzy to

Artur Mandziuk,Szymon ㄆkawski i Jan Szynklarz

admin dnia listopad 13 2019 10:02:59 · Czytaj wi璚ej · 148 Czyta · Drukuj

Rozpocz璚ie roku szkolnego 2019/2020

Z okazji rozpoczynaj帷ego si roku szkolnego 2019/2020 篡czymy uczniom, nauczycielom, pracownikom oraz rodzicom, aby nadchodz帷e miesi帷e by造 nie tylko czasem wyt篹onej pracy, ale nios造 ze sob tak瞠 wiele rado軼i i satysfakcji.

admin dnia wrzesie 21 2019 13:42:07 · Drukuj

Strona 10 z 10 << < 7 8 9 10