Nowy konkurs plastyczny

„Twoja ulubiona opowie嗆 biblijna” – to wyj徠kowy ogólnopolski konkurs plastyczny dla dzieci w wieku 6-13 lat, organizowany przez Centrum Rozwoju Lokalnego we wspó逍racy z wydawnictwem Ewerro sp. z o.o. oraz Tygodnik Katolicki „Niedziela”. Zadaniem czekaj帷ym na uczestników konkursu jest przygotowanie dowoln technik pracy plastycznej obrazuj帷ej ulubion scen ze Starego lub Nowego Testamentu.

admin dnia maj 12 2020 17:34:56 · Drukuj

Klasy VII WYCHOWANIE FIZYCZNE

Dzie dobry w tym tygodniu tj. od  11 – 15. 05. 2020r.  prosz o napisanie krótkich opracowa na temat: „Moja ulubiona dyscyplina sportowa” (jaka?, dlaczego? itp….) - kilka zda. Gotowe opracowania lub ich zdj璚ia prosz przesy豉 na mojego maila: stinii_c@interia.pl  (ocena za aktywno嗆). Pami皻ajcie tak瞠 o codziennej aktywno軼i ruchowej, w miar mo磧iwo軼i.

Prosz tych uczniów którzy nie maj oceny z poprzednich tematów o nadrobienie zaleg這軼i.

Pozdrawiam Pan Seweryn.

admin dnia maj 12 2020 15:17:39 · Drukuj

Klasa VII WYCHOWANIE FIZYCZNE

Dzie dobry w tym tygodniu tj. od  04 – 08. 05. 2020r.  troszk „pobiegamy”,  a mianowicie zajmiemy si marszobiegiem terenowym. Prosz aby uczniowie klasy VII wykonali15 minut marszobiegu. Przed 獞iczeniem pami皻ajcie o rozgrzewce. Uczniowie chc帷y si pochwali zdj璚iami lub filmikami z marszobiegu prosz przesy豉 na mojego maila: stinii_c@interia.pl (b璠zie nagroda).

Pozdrawiam Pan Seweryn.

admin dnia maj 06 2020 17:25:40 · Drukuj

Wych. fizyczne - klasa VII

Dzie dobry w tym tygodniu od 27. 04 – 30.04 2020r. prosz po獞iczy w domu lub na podwórku z dowolnym przyborem domowym ( np. krzes這, stolik, 豉wka, butelka z wod itp.). Dowolna inwencja twórcza. Zdj璚ia lub filmiki z waszymi 獞iczeniami prosz przes豉 na mojego maila: stinii_c@interia.pl  do ko鎍a tego tygodnia. Jest to zadanie na ocen. Pozdrawiam Pan Seweryn.

Przyk豉dowy filmik z 獞iczeniami: https://www.youtube.com/watch?v=DP5Gib9SXo8

admin dnia kwiecie 27 2020 19:39:06 · Drukuj

Klasa VII WYCHOWANIE FIZYCZNE

17. 04. 2020 Temat: 鑿iczenia doskonal帷e pchni璚ie kul, technik kroku odstawno-dostawnego.

20.04 i 21. 04. 2020 Temat: 鑿iczenia doskonal帷e skok w dal.

24.04.2020 Temat: 鑿iczenia gimnastyczne, koryguj帷e wady postawy.

Prosz zapozna si z filmikami do 獞icze i spróbowa wykona 獞iczenia w domu.

admin dnia kwiecie 17 2020 18:07:52 · Drukuj

砰czenia 鈍i徠eczne

admin dnia kwiecie 10 2020 18:21:55 · Drukuj

Lekarze - wsp馧cze郾i rycerze.

Pok這sie dyskusji na lekcji j瞛yka polskiego nt.  rycerzy i rycerstwa oraz odniesienia do czasów wspó販zesnych. Konkluzja - dzisiejszy lekarze to tacy wspó販ze郾ie rycerze. Stawiaj dobro spo貫cze雟twa ponad swoje dobro! Opiekuj si s豉bszymi, chorymi, ryzykuj帷 w豉snym zdrowiem.

admin dnia kwiecie 10 2020 18:00:36 · Drukuj

Rowery

admin dnia kwiecie 10 2020 17:15:49 · Drukuj

Dzieci w domu nie nudz si.

Podczas nauki w domu dzieci nie pró積uj. Oto tylko niektóre efekty ich pracy i zabawy.

admin dnia kwiecie 10 2020 15:58:48 · Czytaj wi璚ej · 111 Czyta · Drukuj

„Dzieci ucz rodzic闚 w domu”

Centrum Rozwoju Lokalnego w ramach inicjatywy „Dzieci ucz rodziców w domu” 17 marca og這si這 konkurs. Celem konkursu by這 zach璚enie rodziców i dzieci do wspólnej nauki. Aby wzi望 udzia w konkursie nale瘸這 zamie軼i na stronie Facebook Centrum Rozwoju Lokalnego zdj璚ie wykonanych zada nades豉nych przez Organizatora, obrazków w trakcie kolorowania lub wspólne zdj璚ie rodziców i dzieci wraz z pokolorowanymi rysunkami. Liczy豉 si kreatywno嗆.  Wykonane fotografie mo積a by這 wysy豉 do 20 marca do godziny 12:00.  Spo鈔ód wszystkich nades豉nych zdj耩 Organizator wybra 50, które nagrodzone zosta造 paczkami z upominkami dla dzieci. Udzia w konkursie wzi窸a uczennica klasy I Szko造 Podstawowej w 安ierczowie Kalina Piasecka. Do zabawy przy陰czy豉 si jej mama oraz siostra. Uczennica zosta豉 wyró積iona. Serdecznie gratulujemy wygranej.

admin dnia kwiecie 10 2020 15:22:14 · Drukuj

" Wygraj szans"

11 marca z kolei odby si Gminny Konkurs „Wygraj szans”, który mia na celu wy這nienie zwyci瞛cy i uczestnika dalszych eliminacji do Opola. By造 4 uczestniczki: Monika Sikora z SP w B彗owicach,  Marta Kossak z SP w D帳rowie, Anastazja Jasi雟ka i Zuzanna Jany z SP w 安ierczowie. Wszystkie kandydatki pi瘯nie 酥iewa造 jednak zwyci篹czyni zosta豉  Monika Sikora z SP w B彗owicach.

admin dnia kwiecie 10 2020 15:14:23 · Drukuj

Strona 4 z 10 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>