Pod Bia這-Czerwon"

Inicjatywa zak豉da sfinansowanie przez Rz康 Rzeczypospolitej Polskiej zakupu masztów i flag w ka盥ej z gmin w Polsce, której mieszka鎍y do陰cz do projektu. Przedsi瞝zi璚ie ma na celu po陰czenie Polaków pod flag pa雟twow, a tak瞠 godne uczczenie pami璚i o bohaterach Bitwy Warszawskiej w 1920 roku – w szczególno軼i w鈔ód m這dego pokolenia. Zach璚amy do tego, aby równie Pa雟twa szko豉 sta豉 si cz窷ci tego wielkiego historycznego przedsi瞝zi璚ia.

Ka盥y mieszkaniec danej gminy mo瞠 odda jeden g這s poparcia na swoj gmin pod linkiem  https://bialoczerwona.www.gov.pl/

W najbli窺zych dniach dost瘼na b璠zie równie interaktywna mapa, za pomoc której mo積a na bie膨co sprawdza liczb g這sów.

Serdecznie zapraszamy do udzia逝 w akcji!

admin dnia pa寮ziernik 01 2020 20:20:15 · Drukuj