奸ubowanie pierwszoklasist闚

12 pa寮ziernika 2020r. w naszej szkole odby這 si pasowanie uczniów klasy I. Dzieci zaprezentowa造 swoje umiej皻no軼i recytatorskie i wokalne oraz pokaza造, 瞠 znaj przepisy ruchu drogowego. Po cz窷ci artystycznej z這篡造 郵ubowanie, a pani Dyrektor dokona豉 aktu pasowania na ucznia symbolicznym oówkiem. Na pami徠k ka盥y ucze otrzyma dyplom, a rodzice wr璚zyli swoim pociechom upominki. Ten dzie na pewno pozostanie w pami璚i ka盥ego pierwszaka, a s這wa przyrzeczenia b璠 dla nich wskazówk na dalsze lata nauki.Honorowym go軼iem podczas uroczysto軼i by豉 pani Wójt Gminy 安ierczów - Barbara Bednarz, która z這篡豉 "pierwszaczkom" serdeczne 篡czenia z okazji tak wazniego dla nich 鈍i皻a i wr璚zy豉 ka盥emu s這dki upominek. Z okazji zbli瘸j帷ego si 鈍i皻a Edukacji Narodowej pani Wójt z這篡豉 równie 篡czenia nauczycielom i pracownikom obs逝gi i administracji, 篡cz帷 zdrowia, wytrwa這軼i i satysfakcji z wykonywanej pracy.

admin dnia pa寮ziernik 28 2020 10:25:25 · Drukuj